• EPOKSİ ZEMİN

•EPOXY ZEMİN KAPLAMA

Dış etkenler ve yıpratıcı faktörlere karşı yapıların dirençli hale getirilmesi inşaat sektörü için önemli bir noktadır. Epoksi kaplama çeşitli doğal ve çevresel yıpratıcı, aşındırıcı etkilere karşı yüzeyleri ve malzemeyi koruyan şeffaf bir kaplama teknolojisidir. Doğal olan veya olmayan birçok (yağmur, su, güneş, karlanma, donma) faktörde uzun ömürlü ve ekonomik bir kaplama yöntemidir.

•EPOXY MULTI LAYER SYSTEM

1 – 3 mm ) Epoksi multi layer sistem; Fabrikalar, alışveriş merkezleri, depolar, antrepolar, soğuk hava depoları, istasyonlar, otoparklar, mutfaklar, gıda tesisleri, sürekli suya maruz kalan alanlar, kaymazlık istenilen alanlar, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kullanılabilen sağlam ve dayanıklı epoksi zemin kaplama sistemidir. İstenildiği taktirde desenli, pürüzlü ve yarımat yüzeyler oluşturulabilir. Derzsiz ve ek yeri olmadan uygulanabilir, toz tutmaz kolay temizlenir, hijyeniktir, aşınma ve darbelere karşı üstün dayanıklılık, asitler ve kimyasal etkilere karşı üstün dayanım sağlayan solventsiz epoksi zemin kaplama sistemidir.

•EPOXY SELF LEVELLING SYSTEM

( 3 – 4 mm ) Epoksi self levelling kaplama sistemi ağır yaya, araç ve forklift trafiği olan zeminlerde tercih edilir. İlaç fabrikaları, hastanelerin steril alanları, elektrik santralleri ve her türlü sanayi tesisinde temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. Kimyasal maddelerin etkisine dayanaklıdır. Epoksi self levelling kaplama sistemi aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton yüzeyleri parlak, yoğun ve pürüzsüz bir hale getiren derzsiz bir zemin kaplama türüdür. Epoksi self levelling sistem; Tesktil, gıda, ilaç üretim tesisleri, elektrik fabrikaları, makina fabrikaları, hastaneler, kimyasal fabrikalar, mobilya endüstrisi, plastik üretim tesisleri, spor kompleks alanları, yaşam alanları, ofisler,showroomlar ve antibakteriyelliğin arandığı her yerde zemin kaplaması olarak kullanılır. Toz tutmaz, su geçirmez,görsel etki yaratır,sürtünmeye ve aşınmaya dayanıklı,temizliği kolay,asitlere kimyasallara karşı üstün dayanım,yapışma niteliği yüksek,esnek darbeye dayanıklı,hızlı ve kolay uygulanabilen solventsiz epoksi zemin kaplama sistemidir.

•EPOXY MORTAR SYSTEM

( 5 – 15 mm ) Epoksi mortar sistem; Fabrikalar, depolar, otoparklar,kalıp fabrikaları,tütün fabrikaları,hangarlar,antrepolar,otogar gibi ağır vasıta trafiğinin olduğu alanlarda kullanılabilen sağlam ve dayanıklı bir epoksi zemin kaplama türüdür.Epoksi mortar sistem dağınık, kırık, bozuk yüzeylerde ve diğer epoksi zemin kaplama sistemlerinin tamiratlarında kullanılır. Epoksi mortar sistem derzsiz ve ek yeri olmadan uygulanabilir, görsel etki yaratır, toz tutmaz kolay temizlenir, antibakteriyeldir, aşınma ve darbelere karşı yüksek dayanım sağlar, asitlere ve kimyasallara karşı dayanıklıdır, ağır vasıta ve yük basıncına dayanıklıdır.

•POLİÜRETAN ZEMİN KAPLAMASI

Poliüretan Zemin Kaplaması iki komponentli 2 -3 mm kalınlığında yekpare kendi kendine yayılan su ve diğer kimyasal maddelere dayanıklı bir zemin kaplamasıdır. Poliüretan Zemin Kaplaması normal olarak parlak olup istenildiğinde yarı mat ve mat olarak imal edilebilir. Malzeme tatbik edildikten sonra kimyasal reaksiyon sonucunda kuruma ve sertleşme olur ve 7 gün sonra malzeme nihai fiziksel ve kimyasal direncine ulaşır.

Teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ofis:

Orta Mah. Cevizağacı Sk. No:5/A Soğanlık | KARTAL | İSTANBUL
0216 476 24 07
0532 766 57 60
info@krkzemin.com